3. Oblastné kolo Ba a Západ - Kategória C - GpV

V našom Gymnastickom centre okrem vrcholovej gymnastiky trénujú aj dievčatá v kategórii Gymnastiky pre všetkých GpV. Tieto dievčatá začínali v kurzoch a v rámci svojho cvičenia 2x do týždňa sa toho naučili veľmi veľa a odhodlali sa svoje športové snaženie skonfrontovať na súťaži.
Dňa 21. októbra 2017 sme sa zúčastnili na pretekoch v Trnave. Svoju premiéru mali niektoré naše najmladšie dievčatá v kategórii Slniečka. Všetky boli ocenené za svoje výkony medailou a diplomom. V neoficiálnom poradí obsadili nasledovné umiestnenia:
Sára Urbanovičová -  1. miesto – trénerka N. Miklošová
Emka Šimášková  3. miesto - trénerka N. Miklošová
Alexandra Pudišová 5. miesto – trénerka Ajka Letková
Emka Kakašová – 13. miesto – Betka Potančoková
Ela Ďurovičová – 15. miesto - trénerka Ajka Letková

V kategórii “Najmladšie žiačky” Tamarka Markušová obsadila 12. miesto a v kategórii “Mladších žiačok” Lívia Zorvan pekné 13. miesto.

Veľmi úspešné boli naše “Staršie žiačky”, kde sa dievčatá umiestnili nasledovne:
Alina  Hörning  - 1. miesto
Noemi Hörning -   2. miesto
Nina Petrikovičová – 4. miesto
Katarína Mifkovičová – 5. miesto

(všetky tieto dievčatá trénujú pod vedením Ajky Letkovej)

Dievčatám k úspechom blahoželáme a želáme veľa síl k ďalšiemu trénovaniu i súťaženiu.