Barbora Mokošová je deviata najlepšia študentka, športová gymnastka na Svete

Barbora Mokošová na Svetovej letnej Univerziáde v Taipei v kvalifikácii po veľmi dobrom výkone postúpila z 12. miesta (súčet 50,00b.) do 18. členného finále vo viacboji. Vo finále svoj výkon ešte zlepšila a súčtom 51,325 b. si vybojovala výborné 9. miesto. Na jednotlivých náradiach bola tiež veľmi úspešná a veľmi blízko k finále, bradlá 11. miesto a preskok 13. miesto.

GRATULUJEME

Slavomír Michňák začal svoju prípravu na Svetovú letnú Univerziádu veľmi rozpačito, nejako sa nevedel rozbehnúť, mal zdravotné problémy, ktoré zrejme súviseli aj s nejakým tým kg navyše. Očakávania boli iné, aké boli výsledky, no prekvapenie sa nekonalo a aká bola príprava, taký bol aj výsledok. Na prostných obsadil 38. miesto (13,050) a na svojej “naj” disciplíne na koni na šírku po nezdare so známkou 12,700 obsadil až 37. miesto.

Veríme, že Barču jej výborné výsledky povzbudili, Slavka neúspech namotivoval a na blížiace sa Svetové poháre a Majstrovstvá Sveta sa pripravia najlepšie ako vedia a predvedú skvelé výkony.Komentovať článok