Medaile zo záverečného Slov. pohára

V záverečnom 4. kole Slovenského pohára 2016 v Košiciach sa našim mladým gymnastickým nádejam opäť darilo.
V kategórii najmladších žiakov už tradične zvíťazil vo svojej kategórii Damian Piasecký, na 5. mieste skončil Matúš Sládek a 6. miesto získal Peter Macko. V družstvách získali naši najmenší pekné 2. miesto.

V kategórii mladší žiaci “B” po peknom výkone zvíťazil Teo Rzounek, striebornú medailu získal Sebastián Stračina, tesne za stupňami skončil na 4. mieste Lukáš Sládek a  7. miesto si vybojoval Jakub Urbanovič. V družstvách v tejto kategórii sme získali 1. a 3. miesto.

Kategóriu ml. žiakov “A” po výbornom výkone v silnej konkurencii vyhral Samuel Piasecký ml. Matej Lovas si vybojoval 7. miesto a Adam Donoval  9. miesto. Družstvo skončilo na peknom 2. mieste.

V kategórii st. žiaci “A” si zlepšeným výkonom vybojoval striebornú medailu Matej Nemčovič.

GRATULUJEME a držíme palce na blížiace sa M SR v novej gymnastickej hale v Šamoríne.