Naše gymnastické nádeje v Prievidzi

V nedeľu (10.5.2009) sa v Prievidzi uskutočnilo 1. kolo Slovenského pohára 2009 v športovej gymnastike žiakov a juniorov. Družstvo gymnastického oddielu TJ Slávia UK Bratislava „mladší žiaci B“ v zložení (M. Zvalo, M. Zubrík, S. Sivý, S. Bohunický, A. Earl a B. Petrašovič) vyhralo svoju kategóriu. V pretekoch jednotlivcov zvíťazil Michal Zvalo a na druhom mieste skončil Michal Zubrík. V kategórii „starších žiakov B“ sa po menších zaváhaniach Jakub Vaško umiestnil na veľmi peknom 4. mieste. V súťaži jednotlivcov v kategórii „starších žiakov A“ skončil na druhom mieste Ján Špais, tretí skončil Igor Takáč a štvrtý Šimon Feješ. V kategórii „juniori“ skončil na peknom druhom mieste Peter Horn. Veľká vďaka za dosiahnuté úspechy na 1. kole Slovenského pohára patrí všetkým trénerov, rozhodcom a samozrejme rodičom, ktorí sa opäť postarali o peknú divácku kulisu.